بوش

نحوه ی استفاده جرمگیر ماشین ظرفشویی بوش + راهنمای کامل

ماشین لباسشویی از لوازم خانگی پرکاربردی است که در زندگی روزمره از آن بسیار استفاده می شود. بنابراین به کارگیری شیوه ها و مواد لازم برای نگه داری صحيح از آن ضروری و مهم است.
در برخی مواقع ممکن است به دلایل مختلفی همچون وجود پسماند های غذا، سختی بالای آب و غیره در بهش های مختلف ماشین ظرفشویی برتد بوش جرم هایی بوجود بیاید، در این صورت بايستی در زمان های مناسب عمل جرم گیری را با به کارگیری روش های لازم انجان داد.
جرمگیری ظرفشویی بوش
ما امروز در این مقاله قصد داریم به نحوه ی استفاده جرمگیر ماشین ظرفشویی برند بوش‌ بپردازیم. عموما برای جرمگیری باقی مانده های غذا و چربی ها از cleaner و یا تمیز کننده ی بوش استفاده می کنند و از descaler یا رسوب زدای بوش جهت جرمگیری اهک های حاصل از اب های سخت استفاده می کنند.

شیوه ی استفاده جرمگیر ماشین ظرفشویی بوش چگونه‌ است؟

با به کار گیری مواد پاک کننده و جرم گیر بایستی باقی مانده های اب سخت و نیز تجمع اهک را تمیز و پاک کنید. شیوه ی استفاده جرمگیر ماشین ظرفشویی برند بوش بسیار ساده و اسان می باشد.
در ابتدا باید تمامی ظروف را از ماشين ظرفشویی خود تخلیه کنید. در گام بعد باید تنطیمات شست و شو را در حالت طولانی ترین و داغ ترین چرخه قرار دهید. توجه کنید که دما باید حتما بالای ۶۰ درجه ی سانتی گراد تنظیم شود. دقت کنید که به یک مواد شوینده ی همیشگی نیازی نمی باشد. به مدت ۳۰ دقیقه صبر کنید و پس از آن به یک قوطی جرم گیر بوش نياز دارید. بعد از اینکه برچسب سر قوطي جرم گیر بوش را برداشتید، آن را به صورت وارونه درون سبد ماشين ظرفشویی برند بوش قرار دهید.
جرم گیری ظرفشویی بوش
حال بگذارید تا جرخه ی شست و شوی دستگاه‌ ادامه پیدا کند. بعد از تمام شدن این چرخه باید یک چرخه‌ ی شست و شوی دیگری را انجام دهید. پس از این که عملیات جرم گيری به پایان رسید، بایستی فیلتر های ماشين ظرفشویی بوش را باز کنید و آن ها پاک نمایید. در صورتی که به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید می توانید به دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی برند بوش سری ۶ مرجعه فرمایید.
جرمگیری ماشین ظرفشویی بوش
یکی دیگر از روش های استفاده جرم گیر ماشين ظرفشویی برند بوش به شکل پودری است. این شیوه تا حدودی شبيه به روش قبلی می باشد با این تفاوت که در این حالت باید پودر را در مکان تعبیه شده برای پودر شست و شو بریزید و سپس ماشین ظرفشویی بوش خود را با همان تنظیمات قبلي که عرض کردیم، روشن کنید. به این موضوع توجه کنید که ماشین ظرفشویی باید خالی شود و در صورتی که بوگیر ظرفشویی درون دستگاه‌ خود قرار داده اید باید حتما آن را از درون ماشین لباسشویی خارج نمایید و سپس مراحل را طی کنید تا جرم گیری انجام شود. این پودر ها عموما به صورت مشترک هم برای ماشين ظرفشویی های برند بوش و هم ماشين لباسشویی هاي برند بوش استفاده می شوند. در صورت نیاز به تعمیر ظرفشویی بوش و یا جرم گیری تخصصی آن با ما تماس بگیرید.
اطلاعات تماس با ما
موبایل : 09121967279  و  09027565193
تلفن های دفتر مرکزی : 02177150002  و  02177150003
بوش
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی تعمیرات بوش در تهران می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح