بوش

نحوه ی گذاشتن قرص ماشین ظرفشویی بوش + عکس راهنما

 نحوه ی گذاشتن قرص ماشین ظرفشویی برند بوش چگونه است؟ این سوال ذهن بسیاری از کاربرانی را که از ماشین ظرفشویی برند بوش استفاده می کنند، درگیر کند. افراد زیادی ممکن است در گزینش بهترین شوینده ها برای دستگاه‌ خود و چگونگی استفاده ی صحیح از قرص ها دچار مشکل شوند.
نحوه ی گذاشتن قرص ماشین ظرفشویی بوش
اگر شما هم با شیوه ی صحيح استفاده از قرص های ماشین ظرفشویی برند بوش و جای قرص ماشین ظرفشویی اشنایی ندارید توصیه می کنیم ادامه ی این مطلب را به خوبی و با دقت مطالعه فرمایید. در این مطلب قصد داریم به شیوه ی گذاشتن قرص های ماشین ظرفشویی برند بوش بپردازيم.

نحوه ی گذاشتن قرص ماشین ظرفشویی بوش چگونه است؟

پیش از هر چیزی به این نکته توجه کنید که بهترین قرص ها را برای ماشین ظرفشویی برند بوش خود تهیه کنید زیرا قرص های تقلبی و تاریخ مصرف گذشته سبب می شوند که به دستگاه تان اسیب های جدی وارد شود.
گام های زیر شما را در گذاشتن قرص های ماشین ظرفشویی برند بوش راهنمایی خواهند کرد:
 نحوه ی گذاشتن قرص ماشین ظرفشویی بوش چگونه است؟
گام اول : در گام نخست باید ظروف را به صورت استاندارد و صحيح درون دستگاه خود بچینید. چینش ظروف باید به گونه ای باشد که مانع از باز شدن درب ماشین ظرفشویی نشود. در سبد پایین ماشين ظرفشویی بوش، ظروف بزرگ و در سبد بالا بایستی ظروف کوچک را قرار دهید. ظروف بزرگ شامل قابلمه‌ ها، تابه ها و بشقاب ها می شود. ظروف کوچک شامل لیوان ها، فنجان، قاشق، چنگال و نیز چاقو ها می باشد. چاقو ها، قاشق ها و چنگال ها را بایستی در جا قاشقی قرار بدهید و در صورتی چاقوی شما بسیار تیز و خطرناک می باشد بهتر است برای ایمنی ان را به صورت خوابیده در سبد ماشين ظرفشویی قرار دهید. توصیه می شود که قسمت کثیف چنگال و قاشق را به سمت بالا قرار دهید تا در این صورت اب به راحتی به ان ها نفوذ کند و در نتیجه این ظروف به خوبی شسته شوند.
گام دوم : در گام بعد ظرف ها باید به گونه ای چیده شده باشند که سبب مسدود شدن بازوی اب پاش ماشين ظرفشویی برند بوش نشوند. بنابراين برای مطمئن شدن از این که بازوی اب پاش دستگاه مسدود نشده آن را باید دستتان یک دور کامل بچرخانید. در صورتی که ظرفی باعث مسدود شدن بازوی اب پاش شده بود آن را در مکان صحیح خود قرار دهید.  
گام سوم : در مرحله ی بعد پس این که تمام ظروف را به طور صحیح در جای مخصوص خود قرار دادید، نوبت به استفاده از قرص ماشين ظرفشویی بوش می رسد. پيشنهاد ما به شما عزیزان استفاده از قرص ماشين ظرفشویی بوش فینیش است. حال باید درون محفظه‌ ی قرص ماشين ظرفشویی خود یک عدد قرص ظرفشویی قرار دهید و سپس درب ان را ببندید. 
گام چهارم : و در گام اخر باید با توجه به میزان کثیف بودن ظروف، برنامه ی شست و شوی مد نظر خود را انتخاب نمایید. توصیه می کنیم از برنامه ی Eco استفاده‌ کنید، زیرا این برنامه با محیط زیست و محصولات فینیش کاملا سازگار می باشد.
شیوه ی گذاشتن قرص ماشین ظرفشویی برند بوش فیری و فینیش
قرص های ظرفشویی فیری و فینیش دارای ظاهری متفاوت از قرص های ماشین ظرفشویی کلاسیک می باشند. قرص های فیری و فینیش درون پلاستیک قرار نمی گیرند، بلکه محتويات آن ها درون ماده ای قابل حل شدن در اب و شفاف قرار دارند. در ادامه ی این بخش قصد داریم به طور کلی به استفاده از قرص های ماشین ظرفشویی برند بوش فیری و فینیش بپردازیم.
 فیری و فینیش قرص های ظرفشویی فیری و فینیش دارای ظاهری متفاوت از قرص های ماشین ظرفشویی کلاسیک می باشند. قرص های فیری و فینیش درون پلاستیک قرار نمی گیرند، بلکه محتويات آن ها درون ماده ای قابل حل شدن در اب و شفاف قرار دارند. در ادامه ی این بخش قصد داریم به طور کلی به استفاده از قرص های ماشین ظرفشویی برند بوش فیری و فینیش بپردازیم. مرحله ی اول: ابتدا باید تمامی ظروف را در جای مخصوص خود، به صورت استاندارد و صحيح قرار دهید. سپس روی دکمه ی محفظه ی شوینده بزنید. مرحله ی دوم: در مرحله ی بعد باید درون محفظه ی شوینده یک عدد قرص فیری و یا فینیش بگذارید و ان ها را به گونه ای قرار دهید که درب محفظه به اسانی بسته شود. مرحله ی سوم: حال درب محفظه را با کمی فشار ببندید. مرحله ی چهارم:  و در اخر بر اساس میزان کثیف بودن ظروف یک برنامه ی شست و شوی مناسب را انتخاب کنید تا شست و شوی ظروف آغاز گردد. به اصالت و تاریخ انقضای این قرص ها بسیار توجه فرمایید‌. قرص های فیری و فینیش نسبت به شوینده های ماشین ظرفشویی برند بوش دیگر، از غلظت بیشتری برخوردار می باشند. بیشتر بدانید : چرا ماشین ظرفشویی بوش خشک نمی کند؟
مرحله ی اول: ابتدا باید تمامی ظروف را در جای مخصوص خود، به صورت استاندارد و صحيح قرار دهید. سپس روی دکمه ی محفظه ی شوینده بزنید.
مرحله ی دوم: در مرحله ی بعد باید درون محفظه ی شوینده یک عدد قرص فیری و یا فینیش بگذارید و ان ها را به گونه ای قرار دهید که درب محفظه به اسانی بسته شود.
مرحله ی سوم: حال درب محفظه را با کمی فشار ببندید.
مرحله ی چهارم:  و در اخر بر اساس میزان کثیف بودن ظروف یک برنامه ی شست و شوی مناسب را انتخاب کنید تا شست و شوی ظروف آغاز گردد.
به اصالت و تاریخ انقضای این قرص ها بسیار توجه فرمایید‌. قرص های فیری و فینیش نسبت به شوینده های ماشین ظرفشویی برند بوش دیگر، از غلظت بیشتری برخوردار می باشند.
اطلاعات تماس با ما
موبایل : 09121967279  و  09027565193
تلفن های دفتر مرکزی : 02177150002  و  02177150003
بوش
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی تعمیرات بوش در تهران می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح