بوش

ماشين لباسشویی بوش ساخت کدام کشور است؟

بوش یک کمپانی المانی می باشد که فعالیت ان در زمینه ی ساخت و تولید لوازم خانگی مثل اتواع مختلف ماشین لباسشویی می باشد. شرکت بوش درواقع یک کمپانی فناوری محور می باشد و در سال ۱۸۸۶ توسط فردی به نام رابرت بوش تأسیس شده است. اکثر محصولاتی که این برند تولید می کند در آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند. معمولا از طریق شماره سریال موجود در ماشین لباس شویی های برند بوش می توان تشخیص داد که در کدام کشور ساخت و یا مونتاژ شده اند. 
بوش ساخت کجاست ؟ عکس کارخانه بوش
برند بوش ابتدا فعالیت خود را در کشور المان و در شهر اشتوتگارت شروع کرد. پس از مدتی به خاطر داشتن فعالیت گسترده و جهت خدمات رسانی بیشتر و بهتر به مشتریان گرامی، کشور های دیگر نیز به سفارش شرکت بوش محصولات این برند مانند ماشین لباسشویی را در بهترین کیفیت تولید و مونتاژ می کنند. علاوه بر بر کشور المان، کشور ترکیه نیز جهت ساخت و طراحی ماشین لباس شویی برند بوش اقدام کرده است.
در سال ۱۹۰۱ اولین کارخانه ی شرکت بوش در شهر اشتوتگارت در کشور المان تاسیس شد. در ان سال ها برند بوش جز بزرگ ترین شرکت ها جهت تولید و مونتاژ انواع ماشین لباس شویی بود و تنها دو شعبه داشت. دفتر مرکزی شرکت بوش در گرلینگن یا gerlingen در کشور آلمان می باشد. ماشین لباسشویی کمپانی بوش علاوه بر کشور های المان و ترکیه، در برخی کشور های دیگر مثل چین، تایلند، مصر، روسیه، لهستان، آمریکا، مالزی، مجارستان و نیز کشور اسپانیا تولید و مونتاژ می شود. اما بیشتر افراد به دنبال این هستند که این محصول را از مونتاز اصلی لباس شویی برند بوش خریداری کنند. در اصل همان مونتاژی که در کشور المان صورت گرفته است. 
لباسشویی بوش ساخت کدام کشور است ؟
مونتاژ این محصول در کشور های دیگر بدین معنا نیست که کیفیت و کارایی پایینی دارند. در اصل کمپانی بوش انواع مختلف ماشین لباسشویی را به علت های متفاوتی مثل کاهش دادن هزینه ها در کشور های مختلف تولید و مونتاژ می کند، به گونه ای که از نظر کیفیت با یکدیگر هیچ تفاوتی ندارند. 
اطلاعات تماس با ما
موبایل : 09121967279  و  09027565193
تلفن های دفتر مرکزی : 02177150002  و  02177150003
بوش
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی تعمیرات بوش در تهران می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح