بوش

تعمیر یخچال و یخچال فریزر بوش در تهران + در محل + فوری (گارانتی)

شاید تا به حال نام برند BOSCH را روی خیلی از محصولات لوازم خانگی دیده باشید. بوش در واقع یکی از شرکت های مطرح آلمانی است که در این زمینه فعالیت گسترده ای داشته است؛ به طوری که در این سال ها شاهد عرضه و تقاضای بالا برای خرید این محصولات بوده ایم. به همین دلیل هم، امروزه ممکن است در هر شهری از کشور، شاهد یکی از نمایندگی های رسمی فروش و ارائه خدمات پس از فروش این محصولات باشیم. نمایندگی هایی که معمولا در کنار فروش این گونه محصولات، کار تعمیرات یخچال بوش را هم انجام می دهند. اما این موضوع را در نظر داشته باشید که تعمیر یخچال بوش در تهران، با توجه به دسترسی بیش تر به تکنسین های این برند، نسبت به گذشته آسان تر شده است. در ادامه این مقاله قصد داریم تا درمورد هزینه ها و نوع تعمیراتی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید، صحبت کنیم.

تعمیر یخچال بوش

اینجا نمایندگی تعمیرات یخچال بوش است . تلفن نمایندگی تعمیر یخچال فریزر بوش : 02177150003

تعمیر یخچال بوش

امروزه علاوه بر نمایندگی تعمیر یخچال بوش در تهران که صرفا برای شهروندان تهرانی خدمات ارائه می کنند، شاهد ارائه خدمات پس از فروش در سایر شهرهای کشور هم هستیم. با افزایش تعداد نمایندگی تعمیریخچال بوش در سایر شهرها، این برند توانسته سطح محبوبیت و تقاضای محصولات خود را صرفا از یک کلان شهر، به تمام کشور گسترده کند. تعمیر یخچال فریزر بوش یکی از سخت ترین و پیچیده ترین کارهایی است که می توان در نظر گرفت. دلیل آن هم این است که دانش فنی زیادی برای تعمیر چنین محصولی نیاز خواهید داشت. به همین دلیل هم کم تر کسی برای تعمیر چنین وسایلی اقدام می کند. در این سال ها بیش تر شاهد حضور تکنسین ها در منزل مشتریان و رفع این مشکلات بوده ایم. اگر خودتان بخواهید تعمیر یخچال فریزر بوش را انجام دهید، مسلما وقت زیادی از شما خواهد گرفت و در آخر هم ممکن است مشکل، هنوز پا بر جا باشد. طبق آماری که نمایندگی های سطح شهر تهران ارائه کرده اند، به طور میانگین، حدود 90 درصد ایراداتی که در این نوع محصول به وجود آمده است، در همان منزل رفع شده است. این یعنی تکنسین با یک بازدید اولیه توانسته مشکل اصلی این نوع محصول را تشخیص دهد. این موضوع نشان دهنده مهارت بالای تعمیرکاران این شرکت جهانی است. با توجه به همین آمار، کم تر از 10 درصد این موارد، نیاز به انتقال محصول به تعمیرگاه یخچال بوش بوده است. اکثر تکنسین های این برند هم تمام تلاش خود را انجام می دهند تا نیاز به این انتقال نباشد. اما گاهی ممکن است تجهیزات بیش تری نیاز بوده و باید این انتقال صورت بگیرد. البته گاهی هم ممکن است خود تکنسین، قطعه دچار مشکل را با خود به نمایندگی ببرد و در آنجا کار تعمیر آن را انجام دهد.

تعمیر یخچال بوش

قیمت تعمیر یخچال بوش

دقت داشته باشید که تعمیریخچال بوش در محل، مزیت های زیادی برای خود نمایندگی و مشتری به همراه دارد. به همین دلیل هم امروزه اکثر نمایندگی های این برند، نیروهای خود را به منزل مشتری اعزام می کنند. یکی از مزایایی که برای خود برند می تواند داشته باشد، افزایش رضایت مشتری از این خدمات است. در واقع مشتری دیگر نیازی به جابه جایی یخچال فریزر خود نخواهد داشت. به علاوه، در هزینه های خود مشتری هم صرفه جویی بیش تری صورت می گیرد. دقت داشته باشید که هزینه تعمیریخچال بوش در هر تعمیراتی متفاوت است. یعنی بستگی به نوع خرابی که به وجود امده، قیمت متغیری برای آن تعریف شده است. به علاوه، این که اگر نیاز قطعه به تعویض داشته باشد، خود هزینه تعمیر را نسبت به حالت قبل بیش تر خواهد کرد. در این گونه موارد، قیمت قطعه اورجینال نسبت به قطعات غیر اورجینال بیش تر است و در نتیجه، هزینه استفاده از این دو متفاوت خواهد بود. در اکثر مواقع، گارانتی خدمتی که به شما ارائه می شود، قیمت را بالاتر خواهد برد. بگذارید تا با شرح یک مثال، این موضوع را بهتر و واضح تر برایتان توضیح دهیم. فرض کنید پس از عیب یابی که صورت گرفته است، نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یخچال باشد؛ در این صورت هزینه تمام شده خود به دو عامل بستگی خواهد داشت. هزینه تعمیر برد یخچال بوش با هزینه تعویض همین قطعه تفاوت بسیار چشمگیری دارد. معمولا تعمیر برد یخچال فریزر، با توجه به این که صرفا هزینه دستمزد خود تعمیرکار را پرداخت می کنید، خیلی کم تر از جایگزینی این قطعه با یک قطعه اورجینال جدید است. دقت داشته باشید که تعمیر برد، مسئله ای نیست که بتوان از آن گذشت. چرا که عملکرد یخچال را به طور کامل مختل می کند.

قیمت تعمیر یخچال بوش

تعمیر درب یخچال بوش

بستگی به این که درب یخچال فریزر شما چقدر دچار مشکل شده باشد، تعمیرات مختلفی روی آن صورت می گیرد. گاهی ممکن است درب یخچال دچار شکستگی شده باشد که باید آن را تعویض کنید. اما گاهی مشکل در بسته نشدن کامل درب است که باید عیب یابی آن به درستی انجام شود. به عنوان مثال، اگر نوار لاستیکی آن تمیز نباشد، ممکن است درب آن به طور کامل بسته نشده و همین مسئله سبب هدررفت انرژی شود. اما مشکل می تواند در تراز نبودن خود یخچال باشد. حتی گاهی مشاهده شده است که لولای درب دچار مشکل بوده و سبب بسته نشدن درب شده است.

تعمیر درب یخچال بوش

تعمیر یخچال بوش در تهران

مجموعه تهران بوش به عنوان نمایندگی خدمات بوش در تهران ، تمامی خدمات تعمیرات یخچال بوش را به صورت حضوری در شهر تهران انجام می دهد. با توجه به حضوری بودن تعمیرات ، این اطمینان به مشتریان گرامی داده می شود که یخچال بوش ان ها با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

تلفن نمایندگی یخچال فریزر بوش در تهران

در صورتی که یخچال بوش شما نیاز به تعمیرات دارد، می توانید با تلفن نمایندگی یخچال فریزر بوش در تهران به شماره 02177150003 تماس بگیرید .اینجا مرکز تعمیرات یخچال بوش در تهران می باشد.

تلفن تماس نمایندگی تعمیرات یخچال بوش چه شماره ای است ؟
در صورت نیاز به تعمیر یخچال فریزر بوش با شماره موبایل 09121967279 تماس بگیرید.
قیمت تعمیر یخچال بوش در نمایندگی تعمیرات یخچال بوش تهران چند است ؟
قیمت تعمیرات یخچال فریزر بوش با توجه به نوع خرابی متغیر می باشد .
قیمت تعمیرات یخچال فریزر بوش با توجه به نوع خرابی متغیر می باشد .
تعمیرکاران ما در کمتر از 2 ساعت در سراسر تهران به محل شما مراجعه خواهند کرد .
ضمانت تعمیر یخچال بوش به چه صورت می باشد ؟
ضمانت تعمیرات یخچال فریزر بوش به صورت کتبی و همراه با مهر و امضا می باشد .
اطلاعات تماس با ما
موبایل : 09121967279  و  09027565193
تلفن های دفتر مرکزی : 02177150002  و  02177150003
بوش
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی بوش در تهران می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح