بوش

تعمیر قهوه ساز بوش و اسپرسو ساز در تهران + در محل + فوری (گارانتی)

در بازار ایران و جهان، یکی از بهترین برندهایی که در زمینه ساخت و عرضه دستگاه های قهوه ساز فعالیت می کند، برند بوش است. این شرکت آلمانی، معمولا محصولات فوق العاده و با کیفیتی را به بازار عرضه می کند تا بتواند از این طریق، محبوبیت بیش تری کسب نماید. خیلی از افرادی که در این زمینه فعالیت کرده اند، اذعان می کنند که قهوه ساز های بوش، جزو 3 برند برتر و پر فروش موجود در بازار به شمار می روند. همچنین، دقت داشته باشید که معمولا محصولات این شرکت، دوام و استحکام بالایی دارند. کم تر پیش می آید که اسپرسور ساز های بوش، دچار خرابی شوند؛ مگر این که زمان زیادی از فعالیت این دستگاه گذشته باشد. اما اگر با خرابی اسپرسور ساز بوش مواجه شدید، زیاد نگران این موضوع نباشید؛ چرا که این برند در داخل ایران نمایندگی های زیادی دارد که هر یک می توانند تعمیرات قهوه ساز بوش را انجام داده و خدمات پس از فروش این محصولات را ارائه کنند. ما در این مقاله موضوع تعمیر قهوه ساز بوش تهران را کامل تر و دقیق تر شرح خواهیم داد.

تعمیر قهوه ساز بوش

تعمیرات اسپرسو ساز بوش

بوش یکی از برندهای مشهور در ساخت و تولید لوازم خانگی است. دستگاه‌هایی که این برند وارد بازار می‌کند، ممکن است با ایراداتی همراه باشند. اما تعمیر قهوه ساز بوش می تواند به یک چالش بسیار پیچیده تبدیل شود. در حقیقت تعمیرات قهوه ساز بوش، کاری نیست که هر کسی بتواند آن را انجام دهد. از آنجایی که این دستگاه از اجزای بسیار پیچیده ای تشکیل شده است، شما باید کار تعمیرات آن را به یک فرد مجرب و متخصص بسپارید. چرا که حتما باید دانش فنی کافی درباره این دستگاه را داشته باشد. یکی معایبی که لوازم خانگی بوش و به خصوص اسپرسور ساز آن دارند، کمبود تکنسین با تجربه و متخصص در زمینه تعمیرات آن است. به همین دلیل هم معمولا تعمیر قهوه ساز بوش در تهران انجام می‌ گیرد. چرا که نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بوش در تهران نسبت به سایر شهرها، بیش‌تر در دسترس است. معمولا نمایندگی های این برند در پایتخت کشور بیش تر فعالیت دارند و به همین دلیل هم، باید برای تعمیرات آن به این شهر سفر کنید. البته در برخی شهرهای دیگر کشور هم ممکن است بتوان نمایندگی تعمیر اسپرسور ساز بوش را پیدا کرد.

تعمیرات اسپرسو ساز بوش

تلفن نمایندگی اسپرسو ساز بوش در تهران : 02177150003

نمایندگی تعمیر قهوه ساز بوش

پیش تر به این موضوع اشاره کردیم که نمایندگی تعمیر قهوه ساز بوش در تهرانبیش تر فعالیت دارد. پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان، کار تعمیر دستگاه های خود را به افراد بی تجربه نسپارید. چرا که ممکن است کار را برای تکنسین هم سخت تر کنند. همچنین، باید به سراغ نمایندگی های معتبر این برند بروید تا در صورت نیاز، قطعات این دستگاه را با یکسری محصولات اورجینال جایگزین کنند. معمولا در تعمیرگاه قهوه ساز بوش، افراد کارشناسی حضور دارند که می‌ توانند به خوبی ایرادات دستگاه شما را شناسایی کنند. در اغلب اوقات، نمایندگی هایی که در این حوزه کار می کنند، ضمانت و گارانتی 1 ساله ای به مشتریان ارائه می کنند تا فرد از کیفیت این خدمات اطمینان حاصل کند.

نمایندگی تعمیر قهوه ساز بوش

تعمیر قهوه ساز بوش در محل

گاهی اوقات ممکن است فرصت کافی برای مراجعه به نمایندگی های رسمی این برند را نداشته باشید. در این گونه مواقع، می توانید از تعمیر قهوه ساز بوش در محل بهره بگیرید. معمولا نمایندگی های این برند مشهور، در صورت نیاز مشتری، یکسری تکنسین ها را به منزل وی می فرستند تا کار تعمیر را در همان محل انجام دهد. البته ممکن است بسته به نوع خرابی دستگاه، تکنسین مجبور به تعویض برخی از قطعات آن داشته باشد. در این صورت باید برخی از این قطعات را از خود نمایندگی به منزل شما بیاورد.

تعمیر قهوه ساز بوش در محل

قیمت تعمیر قهوه ساز بوش

این که هزینه تمام شده برای تعمیر قهوه ساز بوش شما چقدر است، یکسری فاکتورهابستگی دارد. به عنوان مثال، اگر دستگاه شما نیاز به تعمیر قطعه داشته باشد، هزینه آن نسبت به زمانی که باید قطعه جدیدی را جایگزین قطعه قبلی کنید، بیش تر خواهد بود. همچنین، دقت داشته باشید که برای جایگزینی قطعات، حتما به سراغ قطعات اورجینال این دستگاه بروید. درست است که هزینه آن ها نسبت به سایر قطعات موجود در بازار گران تر است، اما دوام و عمر بالاتری دارند. همچنین، ممکن است روی کیفیت دستگاه شما هم تاثیر بگذارند. این یعنی اگر یک قطعه بی کیفیت را به جای قطعه قبلی به کار ببرید، ممکن است کیفیت قهوه ای نهایی با گذشته متفاوت باشد.

قیمت تعمیر قهوه ساز بوش

عیب یابی اسپرسور ساز بوش

معمولا دستگاه های قهوه ساز بوش از بخش های مختلفی تشکیل شده اند. بسته به این که چه بخشی دچار مشکل شود، ممکن است بروز آن را به صورت های مختلفی مشاهده کنید. در ادامه به برخی از عیوبی که ممکن است با آن ها مواجه شوید، خواهیم پرداخت. اما قبل از آن توصیه می کنیم برای تعمیر و برطرف کردن این عیوب، حتما به یکی از نمایندگی های این محصول مراجعه کنید. چرا که اگر خودتان اقدام به باز کردن قطعات آن کنید، ممکن است گارانتی آن توسط شرکت مورد پذیرش قرار نگیرد.

عیب یابی اسپرسور ساز بوش
 

1- عدم گرم شدن آب در قهوه ساز بوش
این مشکل معمولا زمانی ایجاد می شود که یکی از دو بخش المنت گرمایی و ترانس ولتاژ دچار مشکل شده باشند. البته گاهی هم ممکن است این مشکل مربوط به برق رسانی خود قهوه ساز باشد.
2- چرا قهوه در قهوه ساز به جوش می آید؟
تنها ایرادی که ممکن است سبب چنین مشکلی شود، اختلال در عملکرد ترموستات دستگاه است. گاهی ممکن است تنظمیات این قطعه به هم بخورد و یا هم این که قطعه دچار آسیب و مشکل شود. در هر صورت، شما نمی توانید آن را باز کرده و تنظیمات را به حالت قبل برگردانید. باید برای تنظیم و یا جایگزینی این قطعه، با یکی از نمایندگی های این برند اربتاط بگیرید.
3- قهوه ای که قهوه ساز من تحویل می دهد، غلظت دلخواهم را ندارد
این مورد مربوط به ایرادات خود دستگاه نیست. در حقیقت اگر به چنین مشکلی مواجه شدید، نیازی به تعمیر دستگاه نخواهید داشت و صرفا با اضافه کردن مقدار بیش تری قهوه و یا پایین آوردن دمای آب حین دم کردن، می توانید این مشکل را برطرف سازید. باید ببینید ایراد کار شما کدام یک از این موارد است.
4- تلخی زیاد قهوه در دستگاه اسپرسور ساز بوش من به دلیل چیست؟
این مشکل می تواند دو علت داشته باشد. اولین علت بحثی است که مربوط به دستگاه نیست. یعنی ممکن است شما مقدار زیادی قهوه داخل قهوه ساز خود بریزید و همین مسئله سبب تلخ شدن بیش از اندازه آن شود. اما مورد دوم، ممکن است به این دلیل باشد که برخی از قطعات دستگاه، نیاز به تمیز کاری دارند. دقت داشته باشید که شست و شوی چنین محصولاتی، خود یک پروسه پیچیده است که حتما باید آن را به یک متخصص بسپارید.
5- عدم خارج شدن قهوه از نازل اسپرسور ساز بوش
یکی از عللی که می تواند سبب چنین مشکلی شود، کم بودن مقدار آب قهوه ساز است. گاهی هم ممکن است مقدار آب داخل آن به حد کافی باشد، اما مشکل مربوط به لوله ها و شلنگ های محصول باشد. حتی گاهی دیده شده است که مقداری رسوب در مسیر نازل جمع شده و سبب کاهش مقدار خروج قهوه از آن شده است. اما اگر تکنسین مورد نظر دستگاه را بررسی کرد و مشکلی در این موارد پیدا نکرد، ممکن است ایراد در پمپ دستگاه باشد. حتی گاهی با شست و شوی داخل ظرف این دستگاه نیز می توان مشکل را برطرف ساخت. اما از آنجایی که شما دانش فنی درمورد این دستگاه را در اختیار ندارید، پیشنهاد می کنیم قبل از باز کردن آن، با یک متخصص تماس بگیرید.
6- خروج تفاله همراه با قهوه
گاهی دیده شده است که مقداری تفاله نیز از نازل دستگاه خارج می شود. در هر وسیله ای، یکی از دلایل خروج تفاله، فیلترینگ نامناسب آن است. در حقیقت ممکن است کیسه فیلتری که در دستگاه قهوه ساز شما تعبیه شده است، عمرش را کرده و نیاز به تغییر داشته باشد. البته گاهی هم دیده شده است که اگر مقدار زیادی قهوه داخل قهوه ساز بریزید، ممکن است کیسه فیلتر نتواند به خوبی وظیفه خود را انجام داده و در نتیجه شما شاهد تفاله های قهوه باشید.

تعمیر قهوه ساز بوش و اسپرسو ساز در تهران

خدمات مرکزی قهوه ساز بوش امانیه

در صورت نیاز به خدمات مرکزی قهوه ساز بوش امانیه می توانید با ما تماس بگیرید تا تعمیرکاران قهوه ساز بوش در اسرع وقت در محل شما حاضر شوند .

تلفن نمایندگی قهوه ساز بوش در تهران

در صورتی که قهوه ساز بوش دارید و نیاز به تعمیرات آن می باشد، می توانید با تلفن نمایندگی قهوه ساز بوش در تهران به شماره 02177150003 تماس بگیرید .

خدمات مرکزی قهوه ساز بوش غرب تهران

خدمات تعمیرات قهوه ساز بوش ما ، به صورت سراسری در تمامی شهر تهران می باشد. در صورت که در غرب تهران ساکن هستید ، می توانید با شعبه خدمات مرکزی قهوه ساز بوش غرب تهران 02177150003 تماس بگیرید .

تلفن تماس نمایندگی تعمیرات قهوه ساز بوش چه شماره ای است ؟
در صورت نیاز به تعمیر قهوه ساز بوش و اسپرسو ساز با شماره موبایل 09121967279 تماس بگیرید.
قیمت تعمیر قهوه ساز بوش چند است ؟
قیمت تعمیرات قهوه ساز بوش با توجه به نوع خرابی متغیر می باشد .
مدت زمان ارسال تعمیرکار اسپرسو ساز بوش چند ساعت است ؟
تعمیرکاران ما در کمتر از 2 ساعت در سراسر تهران به محل شما مراجعه خواهند کرد .
ضمانت تعمیر اسپرسو ساز بوش به چه صورت می باشد ؟
ضمانت تعمیر اسپرسو ساز بوش به چه صورت می باشد ؟
اطلاعات تماس با ما
موبایل : 09121967279  و  09027565193
تلفن های دفتر مرکزی : 02177150002  و  02177150003
بوش
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی تعمیرات بوش در تهران می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح