بوش

خدمات پس از فروش بوش در تهران

اولین چیزی که پس از خرید محصول به ذهن مشتریان می رسد این است که آیا محصول دارای گارانتی است یا خیر. مثلا برند بوش گارانتی و خدمات پس از فروش دارد یا خیر؟ برخی از برند ها ضمانت های متعددی دارند که ممکن است شما را گیج کند، اما به کدام یک می توانید اعتماد کنید؟ در ادامه این مقاله قصد داریم خدمات پس از فروش بوش و انوع آن را برای شما توضیح دهیم. گارانتی کاسپین، گارانتی سیهاوی، کاراگستر، مهستان و سناپویان همگی گارانتی بوش هستند. اگر محصولات بوش را خریداری کرده اید، پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با خدمات پس از فروش بوش، این مقاله را مطالعه کنید.
در صورت نیاز به خدمات پس از فروش بوش ، با شماره تلفن 02177150003 تماس بگیرید.
 
خدمات پس از فروش بوش در تهران
زیر مجموعه های شرکت بوش
شرکت بوش نماینده رسمی در ایران است. این شرکت محصولات و کالاهای خود را با کد مخصوص (IR) وارد ایران می کند. حتما این کد را به طور خلاصه در انتهای اکثر مدل های ماشین لباسشویی و ظرفشویی مشاهده کرده اید. برای خرید محصولی مطمئن و با کیفیت، اولین قدم پس از انتخاب محصول، گارانتی معتبر است. بهترین تضمینی که یک بخش خدمات باید داشته باشد این است که بتواند برای مدت طولانی به شما خدمت کند. یکی دیگر از ویژگی های گارانتی این است که در هنگام تعمیر قطعات مشکلی در خرید قطعات وجود ندارد.
شرکت بوش که به طور رسمی یک شرکت مستقل است از چندین زیر گروه به نام های مهستان و کاراگستر تشکیل شده است. شرکت سیهاوی و کارا سرویس دو شرکت قدیمی فعال در زمینه گارانتی برند بوش در ایران و محصولات آن هستند.
شرکت بوش، شرکت انحصاری و قانونی خدمات بوش در ایران است. هلدینگ بوش سرویس به عنوان شرکت مادر دارای 4 نماینده رسمی و قانونی در ایران می باشد و این 4 شرکت به عنوان زیر مجموعه شرکت بوش سرویس خدمات یکسانی دارند و مدل و کد و قیمت کالاهای آنها یکسان است و موجود می باشد و تفاوتی بین کالاها و قیمت آنها وجود ندارد.

شرکت های تحت سرویس شرکت بوش

1- شرکت کاسپین
2- شرکت مهستان
3- شرکت کاراگستر
4- شرکت ساناپویان
آشنایی با انواع گارانتی رسمی برند بوش
محصولات برند بوش دارای 36 ماه گارانتی تعمیرات و تعویض قطعات می باشد. این محصولات شامل 120 ماه خدمات پس از فروش می باشد. گارانتی اصلی محصولات بوش به محصولاتی از کشور آلمان اطلاق می شود که با نام شرکت های مختلف به مشتریان عزیز در ایران خدمات ارائه می دهند.
گارانتی سیهاوی برند بوش
در سال ۱۳۷۹ شرکت سیهاوی در ایران شروع به کار کرد و طولی نکشید که به یکی از بزرگترین وارد کنندگان لوازم خانگی بوش در ایران تبدیل شد. در عین حال آن زمان محصولات بوش از نظر خدمات و تعمیرات بسیار ضعیف بودند. به همین دلیل این شرکت، گارانتی سیهاوی را با خدمات پس از فروش معرفی و در کنار محصولات بوش روانه بازار کرد. نصب و راه اندازی محصولات گارانتی سیهاوی یک بار در طول این مدت مجاز می باشد.
شرکت های تحت سرویس شرکت بوش

دلیل چندین گارانتی متفاوت برای برند بوش چیست؟

تمامی شرکت هایی که در زمینه خدمات فعالیت می کنند شرکت های خصوصی هستند که محصولات را وارد می کنند و برای آنها ضمانت می دهند. هر شخصی در صورت داشتن سرمایه کافی مانند این شرکت ها می تواند به راحتی کالاهای خارجی یا محصولات بوش را با نام شرکت و گارانتی آن و به عنوان یکی از خدمات پس از فروش به ایران بفروشد و به عنوان یكی از خدمات پس از فروش این محصولات فعالیت كند.
خدمات پس از فروش و گارانتی نامعتبر بوش 
وجود گارانتی نامعتبر باعث بی اعتمادی مردم می شود و در کشور ما گارانتی های نامعتبر زیادی وجود دارد. انتخاب اشتباه هنگام خرید محصولات و مراجعه به فروشگاه های غیر اصیل مشکلات زیادی را به همراه دارد. اگر قصد خرید لوازم خانگی با گارانتی معتبر را دارید، حتما به نمایندگی های مجاز مراجعه کنید. گارانتی برند بوش دارای معتبرترین و مجاز ترین گارانتی ها در ایران می باشد.
گارانتی متفاوت برای برند بوش
اعتبارات گارانتی برند بوش
این شرکت با سابقه درخشان خود در طول سال ها جوایز مختلفی را کسب کرده است. گارانتی سیهاوی در بین مردم در بین انواع گارانتی برند بوش محبوبیت زیادی پیدا کرده است به همین دلیل مردم همچنان سیهاوی را گارانتی اصلی برند بوش می دانند. در واقع این نام نماینده رسمی نیست و فقط وارد کننده است.
مشتری چگونه تشخیص می دهد که فروشگاه نماینده رسمی و قابل اعتماد سرویس بوش است؟
با توجه به قرارداد خدمات بوش با هر یک از نمایندگان خود، هر نماینده فروش (فروشگاه) در داخل کشور می تواند تنها با یکی از شرکت های مذکور قرارداد ببندد و تنها نماینده یک شرکت باشد. بنابراین هر فروشگاهی می تواند فقط محصولات بوش را با ضمانت به فروش برساند.
تابلو بوش روی درب فروشگاه لزوماً علامت یک فروشگاه رسمی نیست
صرف وجود تابلوی بوش روی درب فروشگاه به معنای رسمی و معتبر بودن نمایندگی خدمات بوش نیست. این فروشگاه زمانی نمایندگی رسمی و معتبر بوش است که محصولات بوش را فقط با یکی از گارانتی های خدمات بوش به فروش می رساند، یعنی محصولاتی را که بدون گارانتی خدمات بوش است نیز در ویترین نداشته باشد و همچنین کالاهای برند های دیگر را در فروشگاه خود نداشته باشد.

شرایط دفترچه گارانتی خدمات بوش

داخل بسته بندی دستگاه دفترچه گارانتی وجود دارد و مشتری پس از دریافت محصول می تواند دفترچه را از دستگاه جدا کرده و شماره، کد محصول و شماره سریال محصول را در کنار خود محصول بررسی کند. هولوگرام در دفترچه راهنما قرار دارد و نام یکی از گارانتی های شرکت بوش سرویس روی آن ذکر شده است. مشتری می تواند پس از بررسی دفترچه گارانتی با شرکت گارانتی مربوطه تماس گرفته و شماره سریال دستگاه را اعلام کند و نسبت به نصب و هماهنگی اعزام کارشناس نصب اقدام کند.

شرایط دفترچه گارانتی خدمات بوش

مشتری چگونه می تواند محصول بوش اصل را از کالای قاچاق و تقلبی بوش تشخیص دهد؟

هر محصول بوش بدون گارانتی خدمات بوش و بدون دفترچه گارانتی با هولوگرام سرویس بوش کالای قاچاق و بدون گارانتی محسوب می شود.
گارانتی های مختلفی در بازار برای برند بوش وجود دارد. مدت زیادی است که در بازار حضور دارند اما هیچ یک از این شرکت های گارانتی منشأ و جایگاه خاصی به عنوان شرکت خدماتی ندارند، بلکه فقط کالاهایی هستند که به صورت قاچاق و بدون گارانتی هستند که از طریق مرز ها وارد کشور می شوند و تحت نظارت هیچ دستگاه قضایی نیستند.
تشخیص کالای قاچاق و تقلبی بوش

ویژگی های محصولات و خدمات پس از فروش بوش

کلیه کد های محصولات بوش سرویس با 4 ضمانت نامه ذکر شده دارای یک نام و یک کد بوده و به سفارش ایران نامگذاری و کدگذاری می شوند. بنابراین کلیه محصولات با کد های غیر از حروف و اعداد نام محصول بوش سرویس موجود در بازار غیر گارانتی و کالای قاچاق محسوب می شوند.
ویژگی های محصولات و خدمات پس از فروش بوش

چرا گارانتی در نمایندگی بوش مهم است؟

گارانتی تضمینی است که شرکت بوش در مورد محصولی که به مشتریان خود ارائه کرده است، می دهد. سال هاست که برند بوش در عرصه بین المللی توانسته نبض بازار لوازم خانگی را در دست بگیرد. مردم کشور پس از ورود این برند معتبر به ایران استقبال زیادی از لوازم خانگی بوش کردند که همین امر منجر به تاسیس نمایندگی بوش در ایران شد.
امروزه نمایندگی های بوش در اقصی نقاط تهران کلیه خدمات مربوط به لوازم خانگی بوش را بر عهده دارند.
گارانتی محصول بوش به این معنی است که برندی مانند بوش تا مدت ها همراه و دوستی قابل اعتماد در کنار شما خواهد بود و در صورت مواجه شدن با هر مشکلی خدمات بی نقص و عالی را به شما ارائه می دهند. همچنین اگر لوازم خانگی شما خراب شد و نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات داشتید، بوش به شما ضمانت می دهد که از 0 تا 100 تمام خدمات را برای شما انجام خواهد داد. بوش با این کار تعهد، وفاداری و کیفیت خود را ثابت می کند.
چرا گارانتی در نمایندگی بوش مهم است؟

چگونه با گارانتی نامعتبر مواجه نشویم؟

در صورتی که محصول خارج از نمایندگی بوش خریداری شده باشد، مشتری هیچ گارانتی ندارد و مسئولیت هر گونه آسیب به دستگاه و مشکلات پس از خرید به عهده مشتری خواهد بود.
خرید از جایی غیر از مرکز خدمات بوش این خطر را به همراه دارد که مشتری بدون اطلاع از آن با کالای غیر اصلی مواجه شود.در این صورت از خدمات پس از فروش بی بهره خواهند ماند. گاهی این مراکز گارانتی های غیر اصیل و جعلی به مشتریان می دهند.
گارانتی های نا معتبر باعث از بین رفتن اعتماد مشتریان به گارانتی می شود. به همین دلیل خرید هوشمند به معنای خرید از نمایندگی بوش است. لازم است مشتریان قبل از خرید گارانتی بوش را به دقت مطالعه کنند تا مورد فریب فروشگاه هایی که محصولات غیر اورجینال به مشتریان عرضه می کنند نشوند و با مشکل گارانتی نا معتبر مواجه شوند.
مشتریان با مراجعه به سایت نمایندگی بوش می توانند اطلاعات مطمئن و قابل اعتمادی در مورد لوازم خانگی بوش کسب کنند.
گارانتی نامعتبر بوش

شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش بوش

نمایندگی بوش نامی قابل اعتماد در عرضه تمامی محصولات بوش است. پس از خرید لوازم خانگی بوش از نمایندگی، تمامی مراحل نصب، تنظیم و آموزش استفاده از محصول رایگان خواهد بود. هنگام نصب دستگاه بوش، مسئولیت تهیه آب، فاضلاب و برق به عهده مشتری است.
مشتریان برای صرفه جویی در زمان بهتر است محل نصب و تمامی شرایط را برای نصاب آماده کنند. محصولات بوش تا 36 ماه گارانتی تعمیر و تعویض قطعات خواهند داشت. برخی از قطعات هستند که شامل گارانتی بوش نمی شوند. به عنوان مثال، آنها شامل دستگیره، کشو، قاب بالا و پایین و برخی از قطعات مصرفی هستند. تعویض قطعات توسط نمایندگی بوش تنها در صورتی انجام می شود که خدمات پس از فروش بوش تشخیص دهد که تعمیر امکان پذیر نیست. هنگام نصب و سرویس محصول فراموش نکنید که اصل کارت گارانتی را به همراه داشته باشید.
شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش بوش

خدمات ارائه شده توسط بخش خدمات بوش

 با توجه به کیفیت محصولات خانگی بوش، در اغلب موارد، خرابی یا خطای دستگاه با یک سرویس ساده برطرف می شود. زیرا قطعات اصلی محصولات بوش کیفیت بسیار بالایی دارند و به راحتی آسیب نمی بینند. بنابراین سرویس کاران لوازم خانگی بوش باید با تعمیرات این برند آشنایی کامل داشته باشند تا بتوانند خرابی را اصلاح کنند و از هزینه های زیاد جلوگیری کنند. عیب یابی دستگاه مهمترین بخش فرآیند تعمیر است. اگر عیب یابی درست و صادقانه انجام شود، رضایت مشتریان عزیز بوش بیش از پیش خواهد بود. صنعتگران و تعمیرکاران مراکز ما آماده ارائه تسلط کامل به عیب یابی و تعمیر محصولات خانگی بوش به شما عزیزان می باشند.
یکی از ویژگی های ممتاز محصولات بوش که توسط این شرکت معتبر تضمین شده است، گارانتی بوش است. اگر مشتریان اطلاعات لازم در مورد گارانتی بوش را داشته باشند، خرید با خیال راحت تر و آسوده تر خواهد بود.
گارانتی معتبر باعث رضایت مشتری پس از خرید محصول می شود و در صورت بروز مشکل، نگران پاسخگویی نماینده بوش نخواهد بود. در این مقاله برای افزایش آرامش مشتریان عزیز بوش، اطلاعات لازم در مورد گارانتی بوش را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم.
نمایندگی بوش در ایران به عنوان بزرگترین وارد کننده محصولات بوش در ایران دارای گارانتی کلیه محصولات بوده و برای آسودگی خیال مشتریان خدمات پس از فروش ارائه می نماید.
تعمیرات کلیه محصولات بوش توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام می شود که دوره های لازم برای کلیه لوازم خانگی بوش را گذرانده و دارای گواهینامه های معتبر بین المللی می باشند.
هنگام خرید اینترنتی محصولات خانگی باید به یک منبع معتبر مراجعه کنیم تا اطلاعات دقیق و درستی به دست آوریم. گارانتی و ضمانت نامه اثری مشابه گواهی سلامت محصول دارد و اگر کالایی گران قیمت خریدید باید با آن گارانتی محصول دریافت کنید.
خدمات ارائه شده توسط بخش خدمات بوش
اطلاعات تماس با ما
موبایل : 09121967279  و  09027565193
تلفن های دفتر مرکزی : 02177150002  و  02177150003
بوش
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی بوش در تهران می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح