بوش

تشخیص ماشین ظرفشویی بوش تقلبی و اصل + 100% تضمینی

یکی از برندهایی که امروزه به تولید لوازم برقی خانگی می پردازد، برند بوش می باشد. این برند همواره محصولات با کیفیت و با طول عمر بالا را طراحی و تولید می نماید و به همین خاطر قیمت های بالایی را برای محصولات خود تعیین می کند به همین خاطر کالاهای تقلبی برند بوش در بازار ایران به شدت رایج شده است و افراد ممکن است بدون خواسته خود به خریداری آن ها بپردازند و ضرر های بسیاری را متحمل گردند. یکی از کالاهای برقی شرکت ماشین ظرفشویی می باشد که سالانه افراد بسیار زیادی به خریداری و آن می پردازند. اگر میخواهید با روش های تشخیص ماشین ظرفشویی بوش تقلبی و اصل به خوبی آشنا شوید به شما توصیه می‌کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید و مطالب ذکر شده را مورد بررسی قرار دهید.

 ماشین ظرفشویی تقلبی بوش

بررسی روش های تشخیص ماشین ظرفشویی بوش اصل

برای آنکه بتوانید از محصول خریداری شده خود طی سال های متوالی استفاده کنید و از مزایای بیشمار آن بهره مند گردید، باید پیش از خرید از راه های تشخیص ماشین ظرفشویی اصل بوش آگاه گردید. از مهمترین روشهای شناسایی ماشین ظرفشویی اصل از فیک عبارت اند از:
قیمت ماشین ظرفشویی
همه ما میدانیم برند بوش به دلیل شهرت فراوان و کیفیت بسیار بالای محصولات خود، قیمت بالایی را بر روی آنها می گذارد. اما در بسیاری از مواقع با مراجعه به فروشگاه مد نظر با قیمت بسیار پایین ماشین ظرفشویی بوش روبرو می شویم که این موضوع باعث تعجب ما می گردد.لذا باید بگوییم چنین محصولاتی تقلبی و فیک بوده و مشتری های محترم باید از خریداری آن ها پرهیز کنند. به همین خاطر توصیه می شود پیش از خرید قیمت محصول را مورد بررسی قرار دهید تا از خریداری محصولات تقلبی جلوگیری نمایید.
طراحی ماشین ظرفشویی
اگر میخواهید ماشین ظرفشویی بوش اصل را خریداری کنید، می توانید طراحی محصول را پیش از خرید مورد بررسی تان قرار دهید. ماشین ظرفشویی اصل بوش آلمان معمولاً دارای صفحه نمایشی تخت و یک دست می باشد، در صورتی که ماشین ظرفشویی های تقلبی این برند صفحه نمایش بی کیفیت و نسبتا خمیده را دارا هستند. پس از آنکه این موضوع را مورد بررسی قرار دادید وقت آن است به رنگ دستگاه نیز توجه نمایید. ماشین ظرفشویی اصل بوش در حالت مات تولید می شود و محصولات فیک دارای بدنه براق نیز می باشند.
 ماشین ظرفشویی بوش اصل
جستجوی بارکد محصول در وب سایت اصلی بوش
برای آنکه بتوانید از خریداری ماشین ظرفشویی بوش تقلبی جلوگیری نمایید، لازم است تا به جستجوی بارکد ماشین ظرفشویی در وب سایت اصلی بوش بپردازید. تمامی محصولات بوش دارای بارکد و برچسب می باشند که این بارکد بر روی درب ماشین ظرفشویی درج می شود. پیش از خرید لازم است تا بارکد مد نظر را در وب سایت اصلی بوش جستجو نمایید تا از اصل بودن محصول اطمینان حاصل نمایید. همچنین توجه داشته باشید فروشندگانی که ماشین ظرفشویی را بدون برچسب بارکد به فروش می رسانند دارای محصولات تقلبی و فیک میباشند که به هیچ وجه نباید از آن ها خریداری نمود. برای آشنایی هر چه بیشتر با دیگر روش های تشخیص ماشین ظرفشویی بوش اصل به شما پیشنهاد می دهیم تا انتهای مقاله ما را همراهی نمایید. برای چک کردن سریال به سایت bosch-origify.com مراجعه کنید .
عدم ارائه گارانتی
از دیگر روش هایی که میتوانید برای تشخیص ماشین ظرفشویی بوش اصل توجه نمایید، عدم ارائه گارانتی به مشتری ها می باشد. معمولاً فروشندگانی که محصول اصل و باکیفیت را به مشتری های خود ارائه می کنند یک ضمانت نامه و یا گارانتی را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند. توجه داشته باشید برخی از فروشندگان گارانتی های غیر معتبر را در اختیارتان قرار می دهند که باید این موضوع را مورد بررسی قرار دهید تا دچار ضرر و زیان های بالا نگردید.
 ماشین ظرفشویی بوش اصل آلمان
توجه به کارتن و بسته بندی محصول
ماشین ظرفشویی اصل بوش دارای کارتن روشن نیز می باشد. دقت داشته باشید تمامی اطلاعات و مشخصات ماشین ظرفشویی بر روی کارتن محصول درج میشود و با بررسی آنها می توان از اصل و یا فیک بودن ماشین ظرفشویی اطمینان حاصل کرد. اگر به هر دلیل قادر به مطالعه مشخصات درج شده بر روی کارتن محصول نبودید، می بایست از خریداری آن صرف نظر کرده و به فروشگاه دیگری برای خرید ماشین ظرفشویی بوش مراجعه فرمایید. همان طور که تا به الان متوجه شده اید، تنها با بررسی نکات کوتاهی می توان از اصل و یا تقلبی بودن ماشین ظرفشویی بوش اطمینان حاصل کرد. به همین خاطر در این قسمت از مقاله سعی کردیم تا شما را با روش های رایج تشخیص ماشین ظرفشویی بوش اصل از تقلبی آشنا نماییم. امیدواریم با مطالعه مطالب فوق توانسته باشید سوالات و ابهامات ذهن خود را در این باره برطرف کرده و در صورت تمایل از یک فروشگاه اینترنتی معتبر به خریداری محصول مدنظرتان بپردازید و طی سالیان متوالی آن را مورد استفاده تان نیز قرار دهید.
اطلاعات تماس با ما
موبایل : 09121967279  و  09027565193
تلفن های دفتر مرکزی : 02177150002  و  02177150003
بوش
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی تعمیرات بوش در تهران می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح