بوش

تشخیص جارو برقی بوش تقلبی و اصل + 100% تضمینی

یکی از برندهایی که امروزه از محبوبیت بسیاری برخوردار است، برند بوش می باشد. همانطور که میدانید این برند لوازم خانگی متنوعی همچون جاروبرقی، یخچال و... را در مدلهای مختلف طراحی و تولید نموده است. اما ممکن است افراد به هنگام خرید جاروبرقی بوش نتوانند اصل این محصول را از تقلبی آن تشخیص دهند. اگر میخواهید با روش های تشخیص و تعمیر جاروبرقی بوش تقلبی و اصل به خوبی آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه بمانید و مطالب ذکر شده را مورد بررسی قرار دهید.

عکس جاروبرقی اصل بوش

روش های تشخیص جاروبرقی بوش اصل

برای آنکه بتوانید تجربه مناسبی را از خرید جاروبرقی بوش به دست آورید، لازم است پیش از خرید با روش های تشخیص جاروبرقی بوش اصل به خوبی آشنا گردید. از مهمترین روشهای تشخیص جاروبرقی بوش اصل از تقلبی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
بررسی عکس و اصل محصول
پیش از آنکه بخواهید اقدام به خریداری جاروبرقی بوش نمایید، لازم است تا به بررسی عکس و اصل محصول در مغازه بپردازید. در وب سایت رسمی بوش تمامی تصاویر محصولات قرار گرفته است، لذا افراد می توانند مدل جاروبرقی مدنظر خود را در این وبسایت جستجو کرده و عکس آن را با دقت مورد بررسی قرار دهند، سپس اگر محصول موجود در مغازه با عکس مطابقت داشت اقدام به خریداری آن نمایند. اگر محصول موجود در مغازه با عکس همخوانی نداشته باشد قطعاً آن محصول تقلبی بوده و باید از خریداری آن به شدت پرهیز کرد.
بررسی فونت بوش
از دیگر روش هایی که میتوان برای تشخیص اصل بودن جاروبرقی بوش آن را مد نظر قرار داد داد بررسی فونت بوش بر روی جارو برقی می باشد معمولاً جاروبرقی های تقلبی و فیک دارای فونت سفید بی کیفیت و چاپی هستند که به راحتی قابل تشخیص می باشند.
عکس جاروبرقی بوش اورجینال
بررسی کارتن محصول
اگر می خواهید یک محصول اصل و باکیفیت را خریداری کنید، کافیست تا به بررسی کارتن محصول پیش از خرید بپردازید. محصولاتی که اصل و باکیفیت هستند دارای کارتن های روشن می باشند که تمامی اطلاعات محصول مورد نظر بر روی آنها چاپ شده است. اما کارتن محصولات فیک به رنگ تیره تر بوده و اطلاعات درج شده بر روی آن قابل مشاهده نخواهد بود.
بررسی شیلنگ خرطومی محصول
یکی از موضوعاتی که باید به آن پیش از خرید محصول مدنظر توجه داشته باشید، شلنگ خرطومی جاروبرقی بوش است. این برند معمولاً برای جاروبرقی های خود از شلنگ هایی با جنس کنف استفاده می‌کند، اما جاروبرقی های فیک که در سطح بازار موجود می باشند دارای شلنگ های پلاستیکی هستند و به راحتی می توان آنها را شناسایی کرد.
بررسی کیسه جاروبرقی
همانطور که چندی پیش ذکر کردیم، تمامی مشخصات جاروبرقی بر روی کارتن آن درج می شود. لذا باید بدانید ظرفیت کیسه جاروبرقی نیز بر روی کارتن و بدنه جاروبرقی مشخص شده است که در صورت عدم تطابق آنها با یکدیگر باید از خریداری محصول مدنظر جلوگیری نمود.
بررسی وزن دستگاه
معمولاً جاروبرقی بوش در مدل فیک از وزن بیشتری برخوردار می باشد، زیرا این دستگاه با استفاده از متریال بی کیفیت تولید شده است. افراد می توانند وزن جاروبرقی مد نظر خود را در سایت بوش جستجو کرده و آن را در محصول موجود در مغازه مورد بررسی قرار دهند.
بررسی قیمت جاروبرقی
همان طور که میدانید جاروبرقی بوش از قیمت بسیار بالایی در سطح بازار برخوردار می باشد و برای خریداری آن باید هزینه نسبتاً بالایی را پرداخت کرد. اما فروشنده هایی که جاروبرقی بوش را در قیمت های بسیار پایین به مشتریان ارائه می کنند قطعاً محصولات تقلبی و فیک را در اختیار آنها قرار می دهند که باید از خرید چنین محصولاتی اجتناب کرد.
جاروبرقی تقلبی بوش
توجه به بدنه جاروبرقی
آخرین روش برای شناسایی جاروبرقی بوش اصل توجه به بدنه آن می باشد. جاروبرقی هایی که بدنه آن ها حالت مات دارد تقلبی بوده و جاروبرقی های بوش اصل دارای بدنه براقی می باشند که تنها در یک نگاه می توان این موضوع را تشخیص داد. لذا پیشنهاد می شود به هنگام خرید جاروبرقی بدنه آن را مورد بررسی تان قرار دهید و از براق بودن آن مطمئن گردید. همان طور که تا به الان متوجه شده اید، روش های متعددی برای تشخیص جاروبرقی بوش اصل در یک نگاه وجود دارد که پیش از خرید محصول باید از تمامی آنها آگاه بود تا بتوان محصول با کیفیتی را خریداری کرد. به همین خاطر در این قسمت از مقاله سعی کردیم تا شما را به طور کامل و جامع با چند روش رایج برای تشخیص جاروبرقی بوش اصل آشنا نماییم. امیدواریم با مطالعه مطالب فوق توانسته باشید سوالات و ابهامات ذهن خود را در این باره برطرف کرده و در صورت تمایل از یک فروشگاه معتبر به خریداری جاروبرقی بوش بپردازید.

عکس جاروبرقی بوش تقلبی

عکس جاروبرفی تقلبی بوش

عکس جاروبرقی بوش اصلی و اورجینال

عکس جاروبرفی اصلی و اورجینال بوش

در صورت نیاز به تعمیرات جاروبرقی بوش با ما تماس بگیرید .

اطلاعات تماس با ما
موبایل : 09121967279  و  09027565193
تلفن های دفتر مرکزی : 02177150002  و  02177150003
بوش
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی بوش در تهران می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح